Pierwsze Kroki Jeziora Żywieckie i Międzybrodzkie - Zapraszamy

Zapraszamy wszystkich, którzy już pływają lub chcieliby zacząć przygodę z kajakiem na naszą pierwszą imprezę w sezonie 2015. W ramach imprezy gwarantujemy dobrą zabawę na wodzie, komplet sprzętu oraz pełną opiekę instruktorską przez cały czas trwania spływu. Przed wypłynięciem nasi instruktorzy przeprowadzą obszerny instruktaż dla ludzi nie mających jeszcze doświadczenia w kajaku oraz będą Państwu towarzyszyć na trasie. 

Trasa przebiega przez Jeziora Żywieckie i Międzybrodzkie, a na zaporze w Tresnej gwarantujemy przewiezienie kajaków, więc nie ma konieczności ich przenoszenia. 

Jezioro Żywieckie to średniej wielkości akwen w górnej części rozlany, co daje nam uczucie przestrzeni, natomiast Jezioro Międzybrodzkie jest bardziej rozciągnięte i ma bardzie kameralny charakter. Takie połączenie to idealny wstęp do sezonu i przygotowanie do pływania po mazurskich jeziorach lub malowniczych rzekach całej Polski.

Zgłoszenia proszę kierować pod numer 884 693 333 do czwartku włącznie (11.06.)

Imprezę rozpoczynamy w niedzielę o godzinie 9.00 spotykając się przy zaporze Porąbka na parkingu na lewym brzegu.

Po słowie wstępnym przejazd na start nad Jezioro Żywieckie i około godziny 10 wstępny instruktaż i w drogę - tzn. na wodę ;)

Około godziny 11.00 - 11.30 przeprawa przez zaporę w Tresnej. Chwila odpoczynku, mały spacerek i już jesteśmy w kajaku delektując się pięknymi widokami. 

Około 13.00 dopływamy do zapory Porąbka, gdzie czekają samochody.

Na koniec zapraszamy na poczęstunek serwowany z grilla w oddalonej od Zapory o około 1 km altanie, czas podsumowań i snucia planów na dalsze przygody w kajaku.

Około 15.00 zakończenie imprezy.

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą pod numerem 884 693 333.

TKKF MOTOR ANDRYCHÓW